Jak skutecznie wytypować zwycięzcę w piłce nożnej?

Zakłady bukmacherskie stale się rozwijają, a samo typowanie wyników meczów stało się coraz bardziej popularne. Bukmacherzy oferują swoim klientom różnego rodzaju zakłady, aby ci byli usatysfakcjonowani i mieli w czym wybierać. Sport często bywa nieobliczalny, a piłka nożna nieraz pokazała, że nawet największy faworyt potrafi przegrać z dużo niżej notowanym rywalem. W efekcie wytypowanie zwycięzcy nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać. W tym tekście przedstawimy przewodnik po bukmacherskim świecie, wskażemy porady bukmacherskie, a także wymienimy dostępne zakłady wzajemne u bukmacherów.

Najważniejsze czynniki w typowaniu zwycięzcy w piłce nożnej

Przed laty firmy bukmacherskie oferowały graczom tylko podstawowe zakłady wzajemne, wśród których dominowało wytypowanie rozstrzygnięcia w danym meczu piłki nożnej. Dziś klienci są bardziej wymagający, co wymusiło na bukmacherach rozwój i wprowadzenie do oferty rozbudowanych zdarzeń. Tak naprawdę większość firm bukmacherskich oferuje nawet kilkaset zakładów na dane spotkanie, a niektóre dają klientom możliwość stworzenia własnego zakładu!

Zanim przejdziemy do typowania zakładów bukmacherskich w piłce nożnej, na samym początku gracze muszą wybrać firmę, z której usług skorzystają. Na polskim rynku działa wiele bukmacherów, którzy oferują swoim graczom wiele bonusów i możliwości. Dzięki rozwojowi technologi dziś każdy gracz w kilka sekund może prześwietlić daną firmę i zapoznać się z jej ofertą, bonusami, rodzajami zakładów, czy ofertą specjalną. Warto zaznaczyć, że warunkiem niezbędnym do obstawiania meczów jest uzyskanie pełnoletności. Założenie konta u bukmachera jest naprawdę proste i zajmuje dosłownie chwilę. Sam proces rejestracji jest bardzo intuicyjny, koniecznie jest podanie podstawowych danych. Aby klient w pełni mógł korzystać z usług bukmachera, musi zweryfikować swój profil za pomocą dowodu tożsamości.

W celu zminimalizowania ryzyka niepowodzenia i zwiększenia swojej szansy na zwycięstwo u bukmachera, na samym początku każdy gracz powinien dokładnie zapoznać się z informacjami na temat drużyn, które będą ze sobą rywalizować. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wyniki, jakie w ostatnim czasie notowały oba zespoły, absencje kartkowe i kontuzje, a także wszelkie inne okoliczności związane z danym meczem.

Porady bukmacherskie

Przed wybraniem typów i obstawieniem kuponu bukmacherskiego warto pochylić się nad meczem piłki nożnej, który nas interesuje i przeprowadzić dogłębną analizę spotkania. Na samym początku gracze, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bukmacherką, powinni dokładnie zapoznać się ze stroną internetową bukmachera oraz jego aplikacją mobilną, a także ofertą zakładów. Następnie przed obstawieniem swojego pierwszego kuponu klienci powinni skorzystać z promocji w postaci bonusu, który firmy oferują nowych graczom. W ten sposób gracz unika ryzyka i przegrania własnych środków w przypadku niepowodzenia już w pierwszym zakładzie.

Do grona porad bukmacherskich należy zaliczyć opieranie się na własnej wiedzy dotyczącej danego meczu, obu drużyn, a nie opiniach ekspertów, czy innych typerów. Kluczowe jest obstawianie dyscypliny sportowej, którą się śledzi i jest się w niej mocno zorientowanym. Ważnym czynnikiem jest także typowanie wyników na chłodno, po wcześniejszej analizie i kalkulacji. Nie można ulegać emocjom, które w tym wypadku są złym doradcą.

Gdzie obstawiać piłkę nożną?

W Polsce obstawianie zakładów bukmacherskich zgodnie z prawem odbywa się wyłącznie za pośrednictwem legalnych bukmacherów, którzy uzyskali odpowiednią zgodę od Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych. W Polsce aktualnie na takiej zasadzie funkcjonuje kilkanaście podmiotów, które odprowadzają podatki w naszym kraju.

STS to największy polski bukmacher, który jest hegemonem na rynku polskich zakładów bukmacherskich. Firma, która może pochwalić się przejrzystą stroną internetową i czytelną aplikacją mobilną, oferuje klientom ciekawe bonusy, a także szeroką ofertę zakładów bukmacherskich na wiele dyscyplin sportowych, w tym piłkę nożną. Co więcej, STS zapewnia dostęp klientom do transmisji poszczególnych meczów piłkarskich!

Najczęściej zadawane pytania na temat zakładów bukmacherskich na piłkę nożną

Wśród początkujących graczy najczęściej pojawiają się pytania co do zasad i sposobu rozliczania kuponów, a także tego, kiedy dane zdarzenie zostanie zakwalifikowane, jako poprawnie wytypowane. Najwięcej wątpliwości budzą handicapy, które w zależności od danej linii potrafią wprowadzić graczy w zakłopotanie i dezorientacje.

Co można obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Piłka nożna w zakładach bukmacherskich oferuje sporo możliwości, a gracze mają do wyboru szeroki wachlarz zdarzeń. Wśród najpopularniejszych zakładów należy wymienić te na rozstrzygnięcie danej rywalizacji, a więc zakłady 1X2, handicapy, under / over bramek, rzutów rożnych, żółtych kartek, BTTS, DNB, podwójna szansa (1X, X2, 12). Ponadto w przypadku meczów pucharowych można typować zakłady na awans do kolejnego etapu danej drużyny. Co więcej, w piłce nożnej funkcjonują również zakłady długoterminowe, jak na przykład wytypowanie mistrza kraju, czy króla strzelców przed rozpoczęciem sezonu.

 

Artykuł sponsorowany